Kirk’in Mevcut Veteriner Terapisi

Kirk’in Mevcut Veteriner Terapisi

Kirk’in Mevcut Veteriner Terapisi

Kirk’in Mevcut Veteriner Terapisi, günümüzün önde gelen uzmanları tarafından yazıldı, Kirk’ün Şu Veteriner Tedavi, Cilt XV köpekler ve kediler için hastalık yönetiminde son ile tamamen güncel tutar. Bu tıbbi bir açık ve pratik bir yaklaşım kullanır bozuklukları ; Tipik bir bölüm içeren tanı için kısa bir rehber ve tedavisinin detaylı bir tartışma hem de. Sen hızlı elde edersiniz bilgilere erişim gibi kritik bakım gibi; enfeksiyöz, toksikolojik ve dermatolojik hastalıklar ; ve gastrointestinal hastalıklar, kardiyovasküler , solunum, boşaltım, üreme, nörolojik, ve oftalmolojik sistemleri. Editörler John Bonagura ve David Twedt artı uzman katkıda yüzlerce, Kirk’ün Şu Veteriner Tedavi kanıta dayalı tedavi planlama becerilerini geliştirir.
Yetkili, kolay okunan kapsama içeren son tedavilerin ayrıntılı tartışmaları ile tanıya kısa bir yaklaşım.
Bir organ sistemi organizasyonu ve uygun bir dizin bunu yapmak kolay, belirli çözümler bulmak bozuklukları .

Tedavi algoritmaları Eğer zor tıbbi sorunları olan hastaları yönetmenize yardımcı olur.
Kullanışlı Ortak Uyuşturucu Tablo , Dr Mark Papich tarafından güncelleştirilmiş bilgi dozaj için hızlı bir referans sunuyor.

365 çizimler tedavisi için patofizyolojik temel tasvir veya göstermek yönetimi tanımlanmış durumda.
Bir arkadaşı web sitesi içeren değerli hala ilgili bilgileri CVT XIV , bir indeks ve ilaç formüleri, tüm tamamen aranabilir; 300 resim koleksiyonu; bağlantı veren referanslar PubMed’e ; ve laboratuar test prosedürleri ve yorumlanması, normal referans aralıkları, dönüşüm tabloları, ve daha fazla klinik referanslar.

Muhtasar bölümler gerekli bilgileri bulmakta size zaman tasarrufu, uzunluğu sadece 2-5 sayfalarıdır.
Uzman katılımcılar ve editörler bilimsel sağlamak, geniş, geleneksel ve tartışmalı konular dahil olmak üzere, klinik olarak yararlı konular, up-to-date kapsama.
Kaynaklar önceki hacimleri ilgili malzeme işaret Kirk’ün Şu Veteriner Tedavi .

YENİ bölümler bugünün akım, tanı tedavi ve önleyici zorlukları en önemli, gelişmekte olan bilgileri kapsayan veteriner uygulama.

Kedi ve köpek beslenmesi ile ilgili yeni bir bölüm beslenme sağlığı önemli konuları kapsar.
50 yeni bölüm yazarlar hepsi uzman uluslararası katkıda yüzlerce katılmak önde gelen yetkililer kendi alanlarında bulunmaktadır.

YENİ! Pageburst kitap olarak Ulaşılabilirlik sana dijital erişim sağlar bu sizin ile birlikte hacmi kütüphaneye diğer Elsevier referansların.

Kirk’s Current Veterinary Therapy XV Veterinary ebooks download

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ