Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık

Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık

Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık

Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık, günümüz dünyasında paraziter enfeksiyonlar morbidite ve mortalitenin önemli bir nedenidir. Genellikle gelişmekte olan ülkelerde endemik olduğu için, araştırma finansmanı açısından birçok paraziter hastalıklar ihmal edilir ve

Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık

Paraziter Enfeksiyona Bağışıklık

parazitler ve bağışıklık sistemi ile olan etkileşimleri hakkında anlaşılması gereken çok şey vardır. Bu kitap, ortak enfeksiyonlar sırasında ortaya çıkan etkileşimler de dahil olmak üzere insanları etkileyen parazitik enfeksiyonlara karşı immün yanıtlar ve paraziter enfeksiyona karşı terapötik müdahaleler geliştirmek için bağışıklık yanıtlarının nasıl manipüle edilebileceği hakkında mevcut bilgileri inceler.

Kolay referans olması için, en sık çalışılan parazitler, alanlarının ön planında araştırmacılar tarafından yazılan tek tek bölümlerde incelenmektedir. Bağışıklık sistemine genel bir bakış, aynı zamanda protozoon ve helmint parazitleri tanıtırken arka plan okumasına kılavuzluk eder. İmmünoparasitoloji alanının tarihsel bir perspektifi, bu araştırma alanını geliştirmede etkili olan araştırmacıların katkılarını kabul eder.

Tracey Lamb tarafından
Ağustos 2012

Immunity to Parasitic Infection veterinary ebooks free download

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ